UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
W Elblągu w zakladch pracy są fahowcy od robotnika do kierownika, których za to brakuje w UM Elbląg. Mosty w Elblągu sie sypią lub należy wybudowac nowe bo mosty sa za wąskie. i prosze jest firma w Elblągu która sprosta zapotrzebowaniom i zaowieniom. Tylko za obecnego prezydenta ?????