UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Dla czego ochrona nie reaguje na kibicowanie łuku lub trybuny gości, a chcę wyciągać kibica z a2 który był mniej wulgarny od tamtych a prowadził doping?? I do jedenego przyszli w 5???chłopak był dobry pocieszny i nienawidził RTS i o to chodziło.

Ciekawski

Anuluj