88
17.08.2019

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Walczyć trenować Olimpia musi panować
Z i e l a r z (2019.08.17)

info

12  
  10
Jestem pod wrażeniem akcji Szuprytowski. Pięknie go przepchnął.
(2019.08.17)

info

25  
  1
To jest zdjęcie z dzisiaj ? I kawałek tak wyczekiwanej prostej swieci pustkami ?! To po co dalej remontować jak na mecz kolejki nie uzbiera się komplet. Siara.
(2019.08.17)
Nie bedzie problemu, odsuncie klechę,to sponsorzy sie znajdą.
(2019.08.17)
To nie jest zdjęcie z tego meczu Grali w białych
(2019.08.17)
Gdzie ten wielki Widzew he w 10 grać i zremisował naprzód olimpia
Fakt (2019.08.17)

info

23  
  2
Prawy rosły szybki obrońca i playmeker do środka i mamy 1 ligę.Oczywiscie wszystko zależy od finansów.
(2019.08.17)
Tor renault producent mebli ma w Niemczech, w Olimpii nie wiem czy są potezebne jego pieniądze, niech najpierw zacznie płacić godziwie pracowniką, by prócz życia mieli pieniądze na mecz i piwo i inne przyjemności.
Tomasz 85 (2019.08.17)
No, następny trener internetowy.
(2019.08.17)
A obiekt stadion nadal dziadoski, trybuny powinny być zadaszone wszystkie i podniesione wyżej. Dotarło U M czy nadal wieś.
(2019.08.17)