A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Walczyć trenować Olimpia musi panować
Jestem pod wrażeniem akcji Szuprytowski. Pięknie go przepchnął.
To jest zdjęcie z dzisiaj ? I kawałek tak wyczekiwanej prostej swieci pustkami ?! To po co dalej remontować jak na mecz kolejki nie uzbiera się komplet. Siara.
Nie bedzie problemu, odsuncie klechę,to sponsorzy sie znajdą.
To nie jest zdjęcie z tego meczu
Grali w białych
Gdzie ten wielki Widzew he w 10 grać i zremisował naprzód olimpia
Prawy rosły szybki obrońca i playmeker do środka i mamy 1 ligę.Oczywiscie wszystko zależy od finansów.
Tor renault producent mebli ma w Niemczech, w Olimpii nie wiem czy są potezebne jego pieniądze, niech najpierw zacznie płacić godziwie pracowniką, by prócz życia mieli pieniądze na mecz i piwo i inne przyjemności.
No, następny trener internetowy.
A obiekt stadion nadal dziadoski, trybuny powinny być zadaszone wszystkie i podniesione wyżej. Dotarło U M czy nadal wieś.