UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Dla czego ochrona nie reaguje na kibicowanie łuku lub trybuny gości, a chcę wyciągać kibica z a2 który był mniej wulgarny od tamtych a prowadził doping?? I do jedenego przyszli w 5???chłopak był dobry pocieszny i nienawidził RTS i o to chodziło.

Ciekawski