Wybrany wątek opinii
Nie oszukujmy się, gdyby największy producent meblowy w Elblągu zainwestował w ten klub to była by walka o ekstraklase :-)
Do moderacji
Odpowiedz
46
7
I wybudowali byśmy tor formuły 1. Zabawny gość.
Do moderacji
Odpowiedz
4
15
Ta Wójcikowi potrzebna Olimpia chyba do srania
Do moderacji
Odpowiedz
8
11
Tobie pomyliła się inwestycja z darowizną.
Do moderacji
Odpowiedz
0
0