Wybrany wątek opinii

Nie oszukujmy się, gdyby największy producent meblowy w Elblągu zainwestował w ten klub to była by walka o ekstraklase :-)
(2019.08.17)
I wybudowali byśmy tor formuły 1. Zabawny gość.
(2019.08.17)
Ta Wójcikowi potrzebna Olimpia chyba do srania
Kibic82 (2019.08.17)
Tobie pomyliła się inwestycja z darowizną.
Stefan Batory (2019.08.18)
Powrót do komentarzy