A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
@Joshua - > radiowóz pojawił się po 2 godz. A tu szybka reakcja> - 2 godz. oczekiwania to jeszcze nie najgorzej, bo czasami w ogóle nie przyjadą !.
Zobaczysz baranku co ten PIS z polską zrobi, niech wygra. niech ludzie go kopią potem
Polską oczywiście - poprawiam
Taa, widać to było np po takim 1 Adolfie z wąsem, który był wegetarianinem i wprowadzał prawa zwierząt i dbał o nie, a potem wymordował miliony.
nie był wegetarianinem. Niestety, to tylko mit, który Pan radośnie powiela
Miał jakieś problemy z żołądkiem
Łola Boga PiS zamknięty - wyborów nie będzie :) A to moja ulubiena partia !!! Ludzie co robić ???
Za komuny by dostał pałą. Moge go w skrócie opisac. Mały, wątły drobny i do ch.. nie podobny.
Bohater do własnego psa. Mogłes na mojego amstafa sie przysadzic. Moge tego bohatera w skrócie opisac. Mały, wątły drobny i do ch. .a nie podobny.
Byl wegeterianinem, nie kłam, i wprowadzał prawa zwierząt, a miliony ludzi mordował.