A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
"Czasami brakuje mi ZOMO. Pałowanie, pałowanie i pałowanie. " za pewne na wspaniałą partię głosujesz?
Dla naszych dzielnych policjantów pies ważniejszy od człowieka. Rodzinna awantura pod blokiem 2 facetów, kobieta dzieci - wyzywające się i rzucające butami i czym pooadnie, dla przyjmującego ważniejsze było moje imię nazwisko, ile osób, dokładnie co się dzieje, czy ich znam itd. po nie przesadzam 7 pytaniu dałem se na luz, awantura trwała jeszcze dobre 30 min. - radiowóz pojawił się po 2 godz. A tu szybka reakcja.
@Elblążaninzeg - i wtedy się obudziłeś. ..
"Było ciepło a PiS zamknięty w samochodzie, a za szybą bilecik" - mam na dzieję, że to bilet w jedna stroną w kosmos :)
i wtedy się obudziłeś. .. cały spocony :)
Nic byś nie zrobił, a nawet gdyby to sam byś był już w areszcie. Internetowy napinacz.
Głupi pies nie zrozumiał, że jest lepiej za pis. Powiedział za dużo. ..
A czy mogę kopnąć psa w obronie własnej lub obronie mojego psa - gdy inny pies atakuje mojego a właściciele stoją i się tępo gapią bez żadnej reakcji/? Pytam serio. Czy może mam stać i dać się pogryźć albo dać pogryźć mojego psa, bo to byłoby "znęcanie się nad zwierzęciem"?
@Elblążaninzeg - Tobie chyba bardziej zależało nie na psie, ale chyba na PiS, żeby dokopać, nieprawdaż baranku???
to kim jesteś, widać po tym jak traktujesz zwierzęta ?