UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Łola Boga PiS zamknięty - wyborów nie będzie :) A to moja ulubiena partia !!! Ludzie co robić ???
co robić
Łola Boga PiS zamknięty - wyborów nie będzie :) A to moja ulubiena partia !!! Ludzie co robić ???
co robić