UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Joshua - > radiowóz pojawił się po 2 godz. A tu szybka reakcja> - 2 godz. oczekiwania to jeszcze nie najgorzej, bo czasami w ogóle nie przyjadą !.


Anuluj