Wybrany wątek opinii

Wczoraj na parkingu przy starym mieście przechodząc usłyszałem skowyt psa z zaparkowanego samochodu. Było ciepło a PiS zamknięty w samochodzie a za szybą bilecik z parkingu który wskazywał że ktoś powinien zaraz wrócić . Kiedy próbowałem dodzwonić się do straży miejskiej niestety nas rozłączyło zaraz po informacji że rozmowa będzie nagrywana . Chwilę po tym pojawił się , lolo " właściciel samochodu i chyba psa . Kiedy zwróciłem mu uwagę że psa się nie zamyka w samochodzie on mi odpowiedział żebym .. ierdalał . Wtedy ,,lolo" wychaczył w łeb i rozbił nos o boczny słupek aż mu niucha poszła z nosa . Myślę że to go nauczyło bardziej niż mandat
Elblążaninzeg (2019.08.14)
Nie chwal się bo jak wyżej napisano za znęcanie się do trzech lat Taka hurtowa rzeczywistość
Z i e l a r z (2019.08.14)
@Elblążaninzeg - i wtedy się obudziłeś. ..
(2019.08.14)
i wtedy się obudziłeś. .. cały spocony :)
(2019.08.14)
@Elblążaninzeg - Tobie chyba bardziej zależało nie na psie, ale chyba na PiS, żeby dokopać, nieprawdaż baranku???
(2019.08.15)
Zobaczysz baranku co ten PIS z polską zrobi, niech wygra. niech ludzie go kopią potem
(2019.08.15)
Polską oczywiście - poprawiam
(2019.08.15)
Powrót do komentarzy