Właściciel kopał psa na ulicy. Musieli interweniować policjanci
Policjanci interweniowali na jednej z elbląskich ulic. Byli na miejscu zaraz po telefonie na 112. Sytuację zgłaszali przechodnie. Widzieli, jak mężczyzna kopał swojego czworonoga. Pies na szczęście nie odniósł żadnych obrażeń. Opiekun usłyszał zarzut znęcania się nad zwierzęciem. Grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.