Wybrany wątek opinii
Belkot dla klakierow ale co tam mamy wolnosc slowa i czytelnikow. .. Opuszczam Portel bo nie da sie tego czytac. .. Fajna stronka internetowa byla ale te felietony mi nie pasuja wiec nie musza zagladac na Portel. Do widzenia.
Do moderacji
Odpowiedz
13
19
Ja pana /pania nie znam. Ale życzę szerokiej drogi. Jako czytelnik PortElu mam pewność, że i bez pani /pana będzie on działał dalej a bez takich komentarzy poziom naszej internetowej gazety tylko się jeszcze bardziej podniesie
Do moderacji
Odpowiedz
4
3