UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Jedynie z czym mogę polemizować to z twierdzeniem braku małostkowości u nowaczyka. Oj był on i małostkowy i mściwy, także Pani Mario....ot, taka dygresja.
Jedynie z czym mogę polemizować to z twierdzeniem braku małostkowości u nowaczyka. Oj był on i małostkowy i mściwy, także Pani Mario....ot, taka dygresja.