UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Jedynie z czym mogę polemizować to z twierdzeniem braku małostkowości u nowaczyka. Oj był on i małostkowy i mściwy, także Pani Mario....ot, taka dygresja.


Anuluj