UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Ja pana /pania nie znam. Ale życzę szerokiej drogi. Jako czytelnik PortElu mam pewność, że i bez pani /pana będzie on działał dalej a bez takich komentarzy poziom naszej internetowej gazety tylko się jeszcze bardziej podniesie
BEZ ŚCIEM proszę