UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Ja pana /pania nie znam. Ale życzę szerokiej drogi. Jako czytelnik PortElu mam pewność, że i bez pani /pana będzie on działał dalej a bez takich komentarzy poziom naszej internetowej gazety tylko się jeszcze bardziej podniesie

BEZ ŚCIEM proszę

Anuluj