Wybrany wątek opinii

Spokojnie! :) Ruskie to najpierw niech zagaszą swoje wybuchające co tydzień składy ammunicji, ale prawda, na wojsko trzeba łożyć dużo, musimy być uzbrojeni.
Zen (2019.08.07)
A ja wolałbym sam być uzbrojony haha
Cześć i dobrze (2019.11.19)
Powrót do komentarzy