Wybrany wątek opinii
Spokojnie! :) Ruskie to najpierw niech zagaszą swoje wybuchające co tydzień składy ammunicji, ale prawda, na wojsko trzeba łożyć dużo, musimy być uzbrojeni.
Do moderacji
Odpowiedz
5
5
A ja wolałbym sam być uzbrojony haha
Do moderacji
Odpowiedz
0
0