UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Oj tam najpierw skoro betonują to rozwiążą problem zalewania Łęczyckiej i Grunwaldzkiej. Bo myślę że deweloperzy budowy na Łęczyckiej, straży pożarnej nie zrobią tego. Zgadnijmy wszystko puszczą do rowu zapomnianego przez miasto. Heniek musimy wyżej usypać wał na naszych działkach.
Józek D.