UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Oj tam najpierw skoro betonują to rozwiążą problem zalewania Łęczyckiej i Grunwaldzkiej. Bo myślę że deweloperzy budowy na Łęczyckiej, straży pożarnej nie zrobią tego. Zgadnijmy wszystko puszczą do rowu zapomnianego przez miasto. Heniek musimy wyżej usypać wał na naszych działkach.
Józek D.