Wybrany wątek opinii
Nie palę węglem ani drewnem !!! Po drugie drewno musi być odpowiednio wysuszone i oczywiście dobrego gatunku. Patrząc na kominy w Wiktorowie w szczególności zimą to można jedno powiedzieć, tragedia, smród, że czasami przejeżdżając człowiek się mało nie udusi.
Do moderacji
Odpowiedz
0
2
Taak? To po co kupujesz to drewno i węgiel jak pisałeś i czym ogrzewasz dom?
Do moderacji
Odpowiedz
0
0
Naucz się czytać ze zrozumieniem, napisałem, że nie palę ani drewnem a tym bardziej węglem.
Do moderacji
Odpowiedz
1
2