UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

LUDZIE SIĄŚĆ I PiER... KAŻDY POTRAFI CHCECIE ŁUK JAK DAWNIEJ TO RUSZCIE D...WEŹCIE KOLEGÓW I ZACZNIJCIE CHODZIC NA ŁUK.PŁAKAĆ KAŻDY MOŻE ALE ŻEBY COŚ SIĘ ZMIENIŁO ZACZNIJMY OD SIEBIE.

Pozdro

Anuluj