UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
LUDZIE SIĄŚĆ I PiER... KAŻDY POTRAFI CHCECIE ŁUK JAK DAWNIEJ TO RUSZCIE D...WEŹCIE KOLEGÓW I ZACZNIJCIE CHODZIC NA ŁUK.PŁAKAĆ KAŻDY MOŻE ALE ŻEBY COŚ SIĘ ZMIENIŁO ZACZNIJMY OD SIEBIE.
Pozdro
LUDZIE SIĄŚĆ I PiER... KAŻDY POTRAFI CHCECIE ŁUK JAK DAWNIEJ TO RUSZCIE D...WEŹCIE KOLEGÓW I ZACZNIJCIE CHODZIC NA ŁUK.PŁAKAĆ KAŻDY MOŻE ALE ŻEBY COŚ SIĘ ZMIENIŁO ZACZNIJMY OD SIEBIE.
Pozdro