Wybrany wątek opinii

Podziękujta ciule Madejakowi że wom rymis utrzymoł bo u nos to ze 5:0 w ryj przyjmieta i wom Madejok nic nie da. Nara ciule, hej !!!
Tylko Polkowice (2019.08.04)
Mogłeś lepiej napisać po niemiecku bo to potraficie lepiej niż po polsku jełopie. Przyjąć to wy możecie od każdego i to nie tylko pięć. Pierwsze szczawiki do oklepu w lidze z tego rejonu Polski.
(2019.08.04)
Powrót do komentarzy