UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Frekwencja na Olimpii to jakis niesmaczny zart. A widac, ze klub z Guminiakiem na czele nie maja zadnego pomyslu jak to zmienic. Zadnego marketingu, reklam, cokolwiek NIC!. Pamietam, ze ponad 1,5k osob to bylo na kazdym meczu za Arteniuka. Teraz moze 300-400.Dramat