Wypadek motocyklisty na ul. Teatralnej

46
01.08.2019
Wypadek motocyklisty na ul. Teatralnej
fot. Michał Skroboszewski
Dziś (1 sierpnia) około godz. 13 doszło do zderzenia motocyklisty z osobową toyotą. 49-letni mężczyzna prawdopodobnie ze złamaną ręką i obrażeniami nogi został zabrany do szpitala. Policjanci zatrzymali prawo jazdy 41-letniej kobiecie kierującej toyotą. Zobacz zdjęcia.
Jak dowiedzieliśmy się od pracujących na miejscu zdarzenia policjantów, 49-letni mężczyzna jadący motocyklem yamaha kierował się na górny parking Zielonych Tarasów. Z przeciwnej strony jechała 41-letnia kobieta kierująca toyotą, która skręcając w lewo na parking, wymusiła pierwszeństwo przejazdu motocykliście.
   W wyniku zderzenia z toyotą mężczyzna doznał licznych obrażeń, karetką pogotowia został zabrany do szpitala. Oboje uczestnicy wypadku byli trzeźwi. W ocenie pracujących na miejscu policjantów, kobieta kierująca toyotą rażąco naruszyła przepisy, dlatego zatrzymali jej prawo jazdy.
   
   
ms

Fotoreportaż

Kliknij, żeby zobaczyć więcej zdjęć

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Jeżdzą warjart nie paczo na droge.
Bogusławomira (2019.08.01)
Piękny miał ten motor, ostatnio zwróciłem na niego uwagę - gdy stał obok mnie na światłach. Szkoda i człowieka i maszyny
(2019.08.01)

info

35  
  2
miasto szajbusów za kierownicami aut, motorów i kładów. tylko ryk i pisk opon. A policja cóż?
(2019.08.01)
Z tego zdjęcia wynika że motocykl jechał prosto i motocyklista miał pierwszeństwo. ybko czy wono
san (2019.08.01)

info

20  
  3
Ten parawan to dlaczego ? motorniczy żyje, chyba że motór oddał ducha.
wrrrrum (2019.08.01)

info

11  
  6
@san- Ameryki nie odkryłeś,
(2019.08.01)
Informacja dla "mądrych" piszących, że pewnie motocyklista jechał za szybko. Nawet ścigaczem nie rozpędził by się na tym odcinku. Musiał skręcić z Robotniczej i zaraz mu pani wywinęła taki numer. Miałem podobną sytuację kiedyś w Ostrudzie jak pani skręciła w lewo na parking. Wyhamowałem tyle ile się dało a potem test łosia. Mi się wtedy udało ale niewiele brakowało.
(2019.08.01)
Hulajnogę se kupcie tylko bez napędu elektrycznego bo sie pozabijacie
(2019.08.01)

info

23  
  3
Motór nie umiera, motór jest wieczny.
tamtaramtaramtarara (2019.08.01)

info

2  
  2
No i się motocyklista obraził.
(2019.08.01)

info

6  
  2