Wybrany wątek opinii
Informacja dla "mądrych" piszących, że pewnie motocyklista jechał za szybko. Nawet ścigaczem nie rozpędził by się na tym odcinku. Musiał skręcić z Robotniczej i zaraz mu pani wywinęła taki numer. Miałem podobną sytuację kiedyś w Ostrudzie jak pani skręciła w lewo na parking. Wyhamowałem tyle ile się dało a potem test łosia. Mi się wtedy udało ale niewiele brakowało.
Do moderacji
Odpowiedz
17
5
Gdzie jest Ostruda?
Do moderacji
Odpowiedz
12
1
ogólnie to, wszyscy motocykliści jeżdżą zbyt szybko. Tak już jest. Pewnie ten też. To jest strefa parkingowa i takie uszkodzenia? kobieta skrecając ile jechała 5km/h?
Do moderacji
Odpowiedz
11
6
Ten anaalfabeta nie odpowie Ci bo on niewie o co chodzi
Do moderacji
Odpowiedz
0
0