Wybrany wątek opinii

Informacja dla "mądrych" piszących, że pewnie motocyklista jechał za szybko. Nawet ścigaczem nie rozpędził by się na tym odcinku. Musiał skręcić z Robotniczej i zaraz mu pani wywinęła taki numer. Miałem podobną sytuację kiedyś w Ostrudzie jak pani skręciła w lewo na parking. Wyhamowałem tyle ile się dało a potem test łosia. Mi się wtedy udało ale niewiele brakowało.
(2019.08.01)
Gdzie jest Ostruda?
(2019.08.01)
ogólnie to, wszyscy motocykliści jeżdżą zbyt szybko. Tak już jest. Pewnie ten też. To jest strefa parkingowa i takie uszkodzenia? kobieta skrecając ile jechała 5km/h?
(2019.08.01)
Ten anaalfabeta nie odpowie Ci bo on niewie o co chodzi
(2019.08.04)
Powrót do komentarzy