UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Informacja dla "mądrych" piszących, że pewnie motocyklista jechał za szybko. Nawet ścigaczem nie rozpędził by się na tym odcinku. Musiał skręcić z Robotniczej i zaraz mu pani wywinęła taki numer. Miałem podobną sytuację kiedyś w Ostrudzie jak pani skręciła w lewo na parking. Wyhamowałem tyle ile się dało a potem test łosia. Mi się wtedy udało ale niewiele brakowało.