UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Informacja dla "mądrych" piszących, że pewnie motocyklista jechał za szybko. Nawet ścigaczem nie rozpędził by się na tym odcinku. Musiał skręcić z Robotniczej i zaraz mu pani wywinęła taki numer. Miałem podobną sytuację kiedyś w Ostrudzie jak pani skręciła w lewo na parking. Wyhamowałem tyle ile się dało a potem test łosia. Mi się wtedy udało ale niewiele brakowało.