UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Ja też chcę wodę za darmo na ogródek przy Kumieli-mogę brać jak ci państwo na zdjęciu? Sucho tam jak pieprz...
Też tak chcę
Ja też chcę wodę za darmo na ogródek przy Kumieli-mogę brać jak ci państwo na zdjęciu? Sucho tam jak pieprz...
Też tak chcę