UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Ja też chcę wodę za darmo na ogródek przy Kumieli-mogę brać jak ci państwo na zdjęciu? Sucho tam jak pieprz...

Też tak chcę

Anuluj