Wybrany wątek opinii
Ja też chcę wodę za darmo na ogródek przy Kumieli-mogę brać jak ci państwo na zdjęciu? Sucho tam jak pieprz...
Do moderacji
Odpowiedz
1
4
Jak użyjesz mniej jak 5 m sześciennych na dobę to pewnie, że możesz, 5 metrow to do podlania ogródka aż za dużo.
Do moderacji
Odpowiedz
3
0