Wybrany wątek opinii

Ja też chcę wodę za darmo na ogródek przy Kumieli-mogę brać jak ci państwo na zdjęciu? Sucho tam jak pieprz...
Też tak chcę (2019.07.31)
Jak użyjesz mniej jak 5 m sześciennych na dobę to pewnie, że możesz, 5 metrow to do podlania ogródka aż za dużo.
(2019.07.31)
Powrót do komentarzy