Wybrany wątek opinii
Kradli wodę tyle lat, nic dziwnego że się wkurzył.
Do moderacji
Odpowiedz
2
6
A Ty jak oddychasz to płacisz za powietrze czy też kradniesz? A limit CO2 masz już swój własny wykupiony?
Do moderacji
Odpowiedz
5
1
@Rolnicy jak rolnicy - A komu tę rzekę ukradli? Przecież ona istnieje dłużej, niż Polska.
Do moderacji
Odpowiedz
3
0
Jak zuzywasz mniej jak 5 m3 na dobę to sobie możesz brać z rzeki wodę.
Do moderacji
Odpowiedz
3
0
Niemcom
Do moderacji
Odpowiedz
2
1