Wybrany wątek opinii

Kradli wodę tyle lat, nic dziwnego że się wkurzył.
Rolnicy jak rolnicy (2019.07.31)
A Ty jak oddychasz to płacisz za powietrze czy też kradniesz? A limit CO2 masz już swój własny wykupiony?
(2019.07.31)
@Rolnicy jak rolnicy - A komu tę rzekę ukradli? Przecież ona istnieje dłużej, niż Polska.
(2019.07.31)
Jak zuzywasz mniej jak 5 m3 na dobę to sobie możesz brać z rzeki wodę.
(2019.07.31)
Niemcom
(2019.08.01)
Powrót do komentarzy