A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Co to się dzieje w tym Wikrowie jak nie na motorach szaleją to wodę im w rowach zakręcają!
Jaki proceder, co to ma być? Woda jest do podlewania warzywa i nawadniania pól.
Rolnicy to jedne wielkie bagno tylko plakac sie nauczyli
I znowu elbląskie barany coś od......ły ...kraina absurdu
Jak mawia pewna uka sory taki mamy klimat
Byłem tam kilka dni temu i rzeczywiście w rowach melioracyjnych sucho jak pieprz, zaś rolnicy klną w żywy kamień, bo przez tyle czasu (susza trwa w najlepsze, zaś spotkanie dopiero za tydzień!), to szlag im trafi całe zbiory. Czy Redakcja mogłaby opisać przyczynę i aktualny stan sporu sądowego między PiSowskimi Wodami Polskimi a właścicielem firmy Greengrow? Ciekaw jestem czy to po prostu kolejna PiSowska nieudolność, jakich wiele, czy może wina kapitalisty nadmiernie korzystającego z zasobów wody w okolicy;
Dróg też niema. Lepsze są na Podlasiu i w Bieszczadach
Przytoczę jeden komentarz, który ktoś trafnie napisał, zacytuję: " Niemcy dbali o kanały i woda dopływała wszędzie, polski rolnik zasypał bo mu przeszkadzał i pole się powiększyło a teraz płaczą że wody nie ma" - To jest setno sprawy, dlatego uważam, że ci rolnicy powinni zamknąć się i w ogóle się nie odzywać. Ktoś ujął w artykule, że rolnicy, a ile jest ich w Wikrowie, jeden może dwóch?
@RobertKoliński - Panie Robercie, pan jest poprostu bezczelny i ordynarny. Może lepiej w ogóle nie zabierać głosu?!
@Ass - Napisał i jest to kolejny trafny komentarz : " Rolnicy to jedne wielkie bagno tylko plakac sie nauczyli" - Dodam ci w szczególności z Wikrowa i okolic !!!