UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@RobertKoliński - Panie Robercie, pan jest poprostu bezczelny i ordynarny. Może lepiej w ogóle nie zabierać głosu?!
robi
@RobertKoliński - Panie Robercie, pan jest poprostu bezczelny i ordynarny. Może lepiej w ogóle nie zabierać głosu?!
robi