UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Przytoczę jeden komentarz, który ktoś trafnie napisał, zacytuję: " Niemcy dbali o kanały i woda dopływała wszędzie, polski rolnik zasypał bo mu przeszkadzał i pole się powiększyło a teraz płaczą że wody nie ma" - To jest setno sprawy, dlatego uważam, że ci rolnicy powinni zamknąć się i w ogóle się nie odzywać. Ktoś ujął w artykule, że rolnicy, a ile jest ich w Wikrowie, jeden może dwóch?