UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Paull - A po awansie kibice Olimpii zrobią zrzutkę na grę w pierwszej lidze. Bo o tym, w której lidze gra zespół nie decydują dobre chęci tylko kasa. A w przypadku pierwszej ligi, to dość spora kasa.

mm263

Anuluj