UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Hmmm . . . Tak by prezes charytatywnie zgarnął kasę z pro. Swoją drogą prezesie nie wstyd Ci szerokości pasa??

Pijak z prostej

Anuluj