Wybrany wątek opinii
Będzie w tym roku awans
Do moderacji
Odpowiedz
18
18
Jaki awans jak ledwo pieniądze maja na 2 ligę przecież już nie mogą pozwolić sobie na transfer bo im budżet nadszarpnie niech grają w drugiej a czas pokaże na 1 ligę zaplecze infrastrukturalne trzeba posiadać itp wiec niech ze spokojem ogrywają się w 2 lidze
Do moderacji
Odpowiedz
16
5
@Paull - A po awansie kibice Olimpii zrobią zrzutkę na grę w pierwszej lidze. Bo o tym, w której lidze gra zespół nie decydują dobre chęci tylko kasa. A w przypadku pierwszej ligi, to dość spora kasa.
Do moderacji
Odpowiedz
7
0