Wybrany wątek opinii

Będzie w tym roku awans
Paull (2019.07.28)
Jaki awans jak ledwo pieniądze maja na 2 ligę przecież już nie mogą pozwolić sobie na transfer bo im budżet nadszarpnie niech grają w drugiej a czas pokaże na 1 ligę zaplecze infrastrukturalne trzeba posiadać itp wiec niech ze spokojem ogrywają się w 2 lidze
Ktomawiedziectenwie (2019.07.28)
@Paull - A po awansie kibice Olimpii zrobią zrzutkę na grę w pierwszej lidze. Bo o tym, w której lidze gra zespół nie decydują dobre chęci tylko kasa. A w przypadku pierwszej ligi, to dość spora kasa.
mm263 (2019.07.28)
Powrót do komentarzy