UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Ale jaka i kto to oszustwo zatwierdzil? Widac miasto i ci tam od sportu w urzedzie ,ktorzy maja pilnowac ,aby sport w Elblagu sie rozwijal ,pobieraja za to pobory ,ale nikt tak naprawde nie kontroluje klubu ( mam na mysli kontrole finansowe ,na co i jak klub dyspinuje finansami pozyskanymi z UM) i czy ta smieszna ordynacja wyborcza, gdzie prezes sam siebie wybiera nie razi urzednikow miejskiego ratusza?

Stary olewka