UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Jakby ktoś nie doczytał na stronie kibicowskiej e-olimpia, to przed meczem w niedzielę o godzinie 17.40 spotykamy się na pl. Jagiellończyka, aby przemaszerować pod stadion, pokazując wszem i wobec, że Olimpia Elbląg to najlepszy kibicowsko i historycznie Klub w naszym mieście. Zapraszamy do wspólnego przemarszu!!!

OE-ZKS