UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Mam dziwne przeczucie , że w tym sezonie spokojnie się utrzymamy. Najgorsze jest jednak to , że mamy tylko dwóch nominalnych napastników , w razie kontuzji/nadmiaru kartek jest lipa z przodu..

Zryciuch

Anuluj