UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Mam dziwne przeczucie , że w tym sezonie spokojnie się utrzymamy. Najgorsze jest jednak to , że mamy tylko dwóch nominalnych napastników , w razie kontuzji/nadmiaru kartek jest lipa z przodu..
Zryciuch
Mam dziwne przeczucie , że w tym sezonie spokojnie się utrzymamy. Najgorsze jest jednak to , że mamy tylko dwóch nominalnych napastników , w razie kontuzji/nadmiaru kartek jest lipa z przodu..
Zryciuch