UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Ale po meczu Stalówka-Resovia jadą na Fidzia na 90 minut .pl kibice Stalowej.A Olimpię poza Skra,Polkowicami i Lechem ll zaliczają do spadkowiczów.Oby się obsrajpięty nie zdziwiło z czarnego konia.


Anuluj