UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Ale po meczu Stalówka-Resovia jadą na Fidzia na 90 minut .pl kibice Stalowej.A Olimpię poza Skra,Polkowicami i Lechem ll zaliczają do spadkowiczów.Oby się obsrajpięty nie zdziwiło z czarnego konia.
Ale po meczu Stalówka-Resovia jadą na Fidzia na 90 minut .pl kibice Stalowej.A Olimpię poza Skra,Polkowicami i Lechem ll zaliczają do spadkowiczów.Oby się obsrajpięty nie zdziwiło z czarnego konia.