A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Badania na prawo jazdy czy do pracy w firmie, to jedna wielka ściema. "Lekarz" po zbadaniu wagi i wzrostu wystawia orzeczenie że pacjent w pełni zdrowy, nawet nie mając wglądu do dokumentacji medycznej
I ja tez spacerując z psem, to samochód na który zwraca się uwagę.
Często widać było ten samochód, spacerując co dzień z psem nie sposób zwrócić uwagi na biel z ciemnym dachem.
Ciakawy jestem czy wszystkich tych którzy minusuja komentarze ludzi którzy wypowiadają się nie przychylnie do tego że kierowca i padaczka nie idą w parze byli by tacy mądrzy gdyby akurat w tym miejscu przechodził ich bliski i mogł paść ofiarą tego wypadku.
Kasa kasa kasa musi się zgadzacc
Co się dzieje.?Znany z ciętego języka i ciągu do molestowania dziennikarz Kamil D.Do dziśiaj rana zapewniał że jest jeszcze abstynentem.Ale po południu spowodował pijak wypadek mając prawie 3 promila w sobie.Oby nie skończyło się wyrokiem jak z tym dziennikarzem N co też jechał bez prawka,nawalony i bez ważnych badań i bez OC.Nie wspomnę polityka co zbombardował leśniczówkę i zarazem babcię na pasach.
Gdzie jest te rondo jakie ulice ? Nie kojarzę..
@Tala - znaczy masz jakieś problemy z głową i jezdzisz pojazdem?
Zgadza sie,ale to samo lewactwo,dlatego nie ma sie czemu dziwic.Garbusiarz cyklista
Za szybko bylo i to wszystko horoba to kit