36
26.07.2019

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Badania na prawo jazdy czy do pracy w firmie, to jedna wielka ściema. "Lekarz" po zbadaniu wagi i wzrostu wystawia orzeczenie że pacjent w pełni zdrowy, nawet nie mając wglądu do dokumentacji medycznej
jlklm (2019.07.26)

info

4  
  1
I ja tez spacerując z psem, to samochód na który zwraca się uwagę.
(2019.07.26)
Często widać było ten samochód, spacerując co dzień z psem nie sposób zwrócić uwagi na biel z ciemnym dachem.
(2019.07.26)
Ciakawy jestem czy wszystkich tych którzy minusuja komentarze ludzi którzy wypowiadają się nie przychylnie do tego że kierowca i padaczka nie idą w parze byli by tacy mądrzy gdyby akurat w tym miejscu przechodził ich bliski i mogł paść ofiarą tego wypadku.
Wkwl (2019.07.26)

info

6  
  1
Kasa kasa kasa musi się zgadzacc
Fghh (2019.07.26)
Co się dzieje.?Znany z ciętego języka i ciągu do molestowania dziennikarz Kamil D.Do dziśiaj rana zapewniał że jest jeszcze abstynentem.Ale po południu spowodował pijak wypadek mając prawie 3 promila w sobie.Oby nie skończyło się wyrokiem jak z tym dziennikarzem N co też jechał bez prawka,nawalony i bez ważnych badań i bez OC.Nie wspomnę polityka co zbombardował leśniczówkę i zarazem babcię na pasach.
(2019.07.26)
Gdzie jest te rondo jakie ulice ? Nie kojarzę..
SzybkaDziura (2019.07.27)
@Tala - znaczy masz jakieś problemy z głową i jezdzisz pojazdem?
(2019.07.27)
Zgadza sie,ale to samo lewactwo,dlatego nie ma sie czemu dziwic.Garbusiarz cyklista
Zbyszek 1 (2019.07.27)
Za szybko bylo i to wszystko horoba to kit
Kierowcaaa (2019.07.27)

info

6  
  1