UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Ciakawy jestem czy wszystkich tych którzy minusuja komentarze ludzi którzy wypowiadają się nie przychylnie do tego że kierowca i padaczka nie idą w parze byli by tacy mądrzy gdyby akurat w tym miejscu przechodził ich bliski i mogł paść ofiarą tego wypadku.
Wkwl