UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Ciakawy jestem czy wszystkich tych którzy minusuja komentarze ludzi którzy wypowiadają się nie przychylnie do tego że kierowca i padaczka nie idą w parze byli by tacy mądrzy gdyby akurat w tym miejscu przechodził ich bliski i mogł paść ofiarą tego wypadku.

Wkwl

Anuluj