UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Badania na prawo jazdy czy do pracy w firmie, to jedna wielka ściema. "Lekarz" po zbadaniu wagi i wzrostu wystawia orzeczenie że pacjent w pełni zdrowy, nawet nie mając wglądu do dokumentacji medycznej

jlklm

Anuluj