UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Badania na prawo jazdy czy do pracy w firmie, to jedna wielka ściema. "Lekarz" po zbadaniu wagi i wzrostu wystawia orzeczenie że pacjent w pełni zdrowy, nawet nie mając wglądu do dokumentacji medycznej
jlklm
Badania na prawo jazdy czy do pracy w firmie, to jedna wielka ściema. "Lekarz" po zbadaniu wagi i wzrostu wystawia orzeczenie że pacjent w pełni zdrowy, nawet nie mając wglądu do dokumentacji medycznej
jlklm