UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Ciakawy jestem czy wszystkich tych którzy minusuja komentarze ludzi którzy wypowiadają się nie przychylnie do tego że kierowca i padaczka nie idą w parze byli by tacy mądrzy gdyby akurat w tym miejscu przechodził ich bliski i mogł paść ofiarą tego wypadku.
Wkwl