A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Lepiej jak w tramwaj by prowadzil po elblagu
Lewandowski daj sobie siana i tak tych zdjęć nikt nie kupi
A po kilku zawalach można wozić ludzi zarobkowo na taxi nasi lekarze nie patrzą na to kasa się liczy
Każdy zdrowy człowiek może kiedyś zachorować dlatego zostanie skierowany na badania pod kątem zdolności do prowadzenia pojazdów.
Po komentarzach stwierdzam, że niektórzy teraz są chorzy z nienawiści do drugiego człowieka. Każdy chory gdyby miał zakaz to nikt by nie jeździł. Choroba dopada każdego szczególnie na głowę
Oj, po torze jazdy wydaje mi się, że to nie epilepsja, a raczej prędkość była przyczyną. Jeśli gościu oszukuje żeby uniknąć konsekwencji, to mam nadzieję że lekarz dożywotnio zabierze mu prawo jazdy, bo nie dosyć że niebezpieczny, to wyszłoby że kłamczuch i oszust. Oczywiście o ile rzeczywiście okłamał policję odn. przyczyny wypadku.
Chyba piszą że gościu chory, nie?
Ciebie też już niestety dopadło?
Wiedział że jest chory na epipilepsje to wynika z tego że nie powinien w ogóle prowadzić auta.
Ludzie dobrze piszą.
To atak epilepsji czy zasłabnięcie? Gdyby zasłabł to raczej pojazd by zwolnił. To auto chyba z Legionów.
gościu mieszkam niedaleko. twoje wyczyny nieraz widziałem. doigrałeś się. ostatnio tylko krawężnik na rondzie pod starym multikinem ale teraz nie poszło buhaha