Wybrany wątek opinii

Co się dzieje.?Znany z ciętego języka i ciągu do molestowania dziennikarz Kamil D.Do dziśiaj rana zapewniał że jest jeszcze abstynentem.Ale po południu spowodował pijak wypadek mając prawie 3 promila w sobie.Oby nie skończyło się wyrokiem jak z tym dziennikarzem N co też jechał bez prawka,nawalony i bez ważnych badań i bez OC.Nie wspomnę polityka co zbombardował leśniczówkę i zarazem babcię na pasach.
(2019.07.26)
Zgadza sie,ale to samo lewactwo,dlatego nie ma sie czemu dziwic.Garbusiarz cyklista
Zbyszek 1 (2019.07.27)
Powrót do komentarzy