UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
W śpiwory to robią, lewacy, ekoterroryści i zwolennicy neobolszewii ze złości, że młodzi Polacy garną się do tych formacji i nie sluchają bzdur przez nich gloszonych.
W śpiwory to robią, lewacy, ekoterroryści i zwolennicy neobolszewii ze złości, że młodzi Polacy garną się do tych formacji i nie sluchają bzdur przez nich gloszonych.