UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Kat na idiotów, bo dzisiaj nie biorą patologii do wojska, a kiedyś zwlaszcza za komuny kumaci byli na studiach, albo inaczej się migali, to musieli brać wielu o niskim poziomie intelektualnym do wojska, którzy mieli gdzies szkolenie i całe wojsko i wiedza wchodziła im bardzo opornie. A dzisiaj tam idą ochotnicy często studenci, absolwenci i uczniowie czyli ludzie ambitni i wykształceni, poza tym są tam też ludzie, którzy byli już w wojsku.