UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Szkolenie tam jest podobne do tego w Polsce, byli już w Polsce żołnierze Gwardii Narodowej na ćwiczeniach z WOT i wypowiadali się z uznaniem o szkoleniowcach i o tym, że do WOT nikt nie idzie z przypadku. Jest nawet o tym wywiad w Polsce Zbrojnej z amerykańskim dowódcą Gwardii Narodowej.


Anuluj