A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Nie, tam są absolwenci uniwersytetów i ambitni, mądrzy ludzie w przeciwieństwie do tych, którzy byli przed 1989 rokiem.
@Suwerę - "To są ludzie na wypadek, gdyby naród w koncu podniósł głowe i miał dość tych co u władzy. " - a myślałeś inaczej? Zacytuję Gomółkę: "Władzy raz zdobytej nie oddamy nigdy?"
W białym stoku zwłaszcza się przyda bron
W białym stoku zwłaszcza się przyda bron
Polacy są najbardziej waleczni na świecie i już to pokazali zajmując i rządząc Kremlem, nikomu się to nie udało oprócz nas i poza tym już wiele razy pokonaliśmy Rosję i daliśmy im lanie w 1920.
Naród popiera tą władzę co przekłada się na rekordową liczbę głosów dla partii rządzącej plus do tego prawie 5% dla konfederacji i ponad 4 dla Kukiz 15. I jeszcze kilka procent dla innych ugrupowań konserwatywnych jak ruch fair play. To ogromna większość głosujących.
to ze nie ogatniasz to Twoj problem kacie, masz defucyty intelektualne i mysisz duzzzzo sie jeszcze douczyc chłoptasiu
brawo Turban , trzeba walic pristo z mostu do zdrajcow
Chyba 7 lat byłeś Armii Czerwonej. :) stąd taka pogarda w stosunku do Polski.
wojsko potrzebuję minimum 6 miesięcy szkolenia non stop, wojsko weekendowe to nie jest wojsko, to jest taki rodzaj zabawy dużych dzieci.