UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Czy to prawda, ze w szeregach tej pseudoarmii sa absowenci szkol specjalnych? To są ludzie na wypadek, gdyby naród w koncu podniósł głowe i miał dość tych co u władzy.

Suwerę

Anuluj