UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Czy to prawda, ze w szeregach tej pseudoarmii sa absowenci szkol specjalnych? To są ludzie na wypadek, gdyby naród w koncu podniósł głowe i miał dość tych co u władzy.
Suwerę
Czy to prawda, ze w szeregach tej pseudoarmii sa absowenci szkol specjalnych? To są ludzie na wypadek, gdyby naród w koncu podniósł głowe i miał dość tych co u władzy.
Suwerę