UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Rumcajs - Siedem lat byłem w wojsku i powiem że wolę tęczowe pikniki niż stanąć w obronie tego śmiesznego kraju.

DamianDr

Anuluj