UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Rumcajs - Siedem lat byłem w wojsku i powiem że wolę tęczowe pikniki niż stanąć w obronie tego śmiesznego kraju.
DamianDr
@Rumcajs - Siedem lat byłem w wojsku i powiem że wolę tęczowe pikniki niż stanąć w obronie tego śmiesznego kraju.
DamianDr